LOTTO 3×3 wykonuje swoją robotę i awansuje do turnieju głównego!

3x3
Fot. FIBA 3×3

Pierwsza część planu zakończona powodzeniem. LOTTO 3×3 Team po dwóch zwycięstwach awansuje dalej i melduje się w grupie C challengera w Nowym Sadzie.

Mimo, że cele Polaków są ambitne i sięgają bardzo wysoko, to jednak można odsapnąć, bo pierwszy krok do tego celu został wykonany. Mecze eliminacyjne LOTTO 3×3 Team nie należały do najłatwiejszych. Dwa zwycięstwa osiągnięte jak najmniejszym wkładem energii? Nie przy takim słońcu! A grzało niemołosiernie!

Oba spotkania przebiegały pod dyktando Polaków. Bez nawet chwili wątpliwości kto w tych spotkaniach dominuje. Pierwszy z Ljubljaną zawodnicy LOTTO 3×3 Team wygrali przed czasem 21-14, drugi o wyjście z grupy podobnie 21-12. Czasu na regenerację niewiele, a przecież tak naprawdę dopiero turniej się zaczyna. Całe szczęście słońce powoli łagodnieje więc powinno być już lżej.

Przed LOTTO 3×3 Team kolejne dwa spotkania tego dnia. Pierwszy z Antwerpią, trzecią drużyną rankingu FIBA 3×3, który rozegrają o godzinie 18:25, natomiast a grupowe zmagania zakończą meczem z Šakiai o godzinie 21:50.

18:25 LOTTO 3×3 Team vs Antwerp – LINK
21:50 LOTTO 3×3 Team vs Šakiai – LINK

Kamil Doliwa

Related Posts

© 2024 Piwot.pl | Wszystko o koszykówce 3x3 - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress