Kto powinien zostać MVP FIBA 3×3 Women’s Series 2021?

FIBA 3×3 zorganizowała ankietę, w którym każdy może zagłosować na najbardziej wartościową zawodniczkę turnieju Women’s Series 2021, wśród nominowanych dwie reprezentantki Polski!

Polska Reprezentacja Kobiet zagrała znakomicie kończąc ostatecznie te elitarne rozgrywki Wielkim Finałem w Bukareszcie na trzecim miejscu. W trakcie sezonu skład naszej Kadry rotował, jednak filarem Kadry Polski od początku były Anna Pawłowska oraz Klaudia Sosnowska zawodniczki SKK Polonia Warszawa, które zostały wyróżnione przez FIBA3x3 awansem do pierwszej piątki w głosowaniu o MVP turnieju.

Polki trzecie w Women’s Series w Bukareszcie!

Fot. FIBA3x3

Głosowanie zostało podzielone na dwa etapy. Pierwszy to głosy kibiców, natomiast drugi zawodniczek biorących udział w turnieju. Ankieta rozpoczęła się 11 października i potrwa przez cały tydzień do poniedziałku 18 października. Najlepszą wg nas zawodniczkę wybieramy głosując bezpośrednio na stronie FIBA3x3.

Oprócz Polek o tytuł MVP rywalizują również Sandra Ygueravide i Aitana Cuevas z Hiszpanii oraz Sonja Greinacher z Niemiec, która zdobyła ze swoją reprezentacją 1. miejsce całej edycji Women’s Series.

Zachęcamy do głosowania!

Kamil Doliwa

Related Posts

© 2024 Piwot.pl | Wszystko o koszykówce 3x3 - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress