LOTTO 3×3 TEAM leci na mocno obsadzony turniej!

Już 28 lutego w rosyjskim Petersburgu LOTTO 3×3 Team rozpocznie rywalizację w ramach United League Europe 3×3!

Zespół prowadzony przez Piotra Renkiela w grupie C będzie rywalizował z rosyjskimi drużynami: Runą oraz Stellą DG. W turnieju wystąpi 12 zespołów, które reprezentować będą zawodnicy ze światowej czołówki rankingu FIBA 3×3. – ULE to silnie obsadzony turniej i cieszymy się, że dostaliśmy zaproszenie. Będziemy mieli okazję sprawdzić się z najlepszymi drużynami na świecie. Będzie okazja do sprawdzenia naszej formy i powalczenia o awans na turniej cyklu World Tour. – powiedział Paweł Pawłowski, zawodnik LOTTO 3×3 TEAM.

© fb.com/ULE3x3

Pierwszy poważny test LOTTO 3×3 TEAM i od razu skok na głęboką wodę. Oprócz ekip z Rosji podczas pierwszego przystanku ULE3x3 gośćmi w w carskim mieście będą także drużyny z Niemiec, Holandii, Belgii czy Kataru, w składzie którego zobaczymy zawodników serbskiego Novi Sad. Turniej mogą jednak zdominować zespoły z Serbi, UB i Liman, które obecnie są jednymi z najmocniejszych na świecie. Ekscytująco zapowiada się rywalizacja pomiędzy Pawłowskim czy Zamojskim, a Ratkovem, Vervoortem, Vasicem, Slagterem, Majstorovicem czy obecnie pierwszym na świecie Stojacicem. Rewanż za porażkę z Belgią w ostatnich sekundach Igrzysk Olimpijskich jest całkiem możliwy.

Pierwsza zawodowa drużyna 3×3 w Polsce wystąpi w zestawieniu znanym z Mistrzostw Europy 3×3 w Paryżu, kiedy to Paweł Pawłowski, Przemek Zamojski, Szymon Rduch i Łukasz Diduszko zdobyli brązowy medal!

Nasi zawodnicy rozpoczną rywalizację w poniedziałek 28 lutego. Turniej potrwa dwa dni.

Zobacz także:

Zmiana Partnera Technicznego. 4F w służbie PZKosz, co z SK Store?
Poznajcie Coacha Mikea!
Turnieje oraz campy 3×3 to świetna droga żeby zostać zauważonym

Jeżeli uważasz, że masz dobre „pióro”, pomysł, chęć i pasję, jeżeli masz coś do powiedzenia i chciałbyś to „przelać na papier” to czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie dziennikarskie. Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: doliwa@gmail.com

Kamil Doliwa

Related Posts

© 2024 Piwot.pl | Wszystko o koszykówce 3x3 - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress