Udana inauguracja Mistrzostw Europy 3×3 w wykonaniu Polaków

W pierwszym meczu Mistrzostw Europy 3×3 Polacy pokonali Estończyków 20-18. Bardzo ważne spotkanie padło łupem Polaków, jednak jego losy ważyły się do ostatnich sekund.

Polacy bardzo dobrze weszli w spotkanie. W pierwszej części meczu Biało-Czerwoni kontrolowali grę. Niestety od połowy Estończycy doszli naszą Reprezentację i zaczęła się nerwowa gra “na przewagi”, która ostatecznie wygrali Polacy.

To już dziś! Ruszają Mistrzostwa Europy 3×3

Bardzo dobrze w spotkanie wszedł Łukasz Diduszko, który rzucił 6 punktów. Przemek Zamojski oraz Paweł Pawłowski dotrzymywali kroku debiutantowi i rzucili po 7 punktów. Niepokoi jest zerowy dorobek Szymona Rducha, który miał najwięcej zyskać pod nieobecność Mike’a Hicksa.

Problemy w Paryżu

Niesamowite okoliczności rzucają FIBA3x3 Europe Cup w Paryżu. Mecz Polaków z Estończykami miał być drugim naszym bojem tego dnia. Niestety mecze ze Słoweńcami zostały przełożone na dzień jutrzejszy w związku z niejednoznacznym wynikiem badania przeciwko COVID-19. Jednak koronawirus to nie jedyny problem. Turniej został na moment przerwany w związku z opadami deszczu. Zadaszenie jak widać nie do końca spełniło swoje zadanie. Oby były to jedyne problemy podczas tego turnieju.

SZOK! Znamy skład Reprezentacji Polski 3×3 na ME w Paryżu!

Kolejny mecz Polaków jutro o godzinie 17:00.