Zwycięstwo w drugim spotkaniu i awans LOTTO 3×3 Team do ćwierćfinału turnieju w Manili!

Fot. FIBA 3×3

Złe miłego początki! Polscy zawodnicy znakomicie zmotywowali się przed drugim spotkaniem grupowym i awansowali do kolejnej fazy turnieju!

Już początek meczu wyglądał obiecująco. Zawodnicy Gurugram w ciągu 30 sekund popełnili 3 faule, a trzy dwójki Przemka Zamojskiego pozwoliły znakomicie wejść Polakom w mecz. Mimo dobrego startu Polaków przeciwnicy nie odpuszczali trzymając LOTTO 3×3 Team na jedno posiadanie. Z biegiem czasu to Gurugram zaczynali popełniać coraz więcej błędów co pozwoliło Polakom utrzymać prowadzenie i ostatecznie wygrać spotkanie. Rewelacyjne zawody rozegrał Przemek Zamojski, który rzucił przeciwnikom aż 13 punktów!

Początek nie po naszej myśli. LOTTO 3×3 Team przegrywa pierwszy mecz.

Sprawdzian przed Mistrzostwami Świata, które już za miesiąc w Antwerpii zaczyna wyglądać całkiem ciekawie. W ćwierćfinale Polacy zmierzą się z serbskim UB, które zwyciężyło w pierwszym World Tourze w Utsunomiyi. Przeszkoda wydaje się bardzo trudna, ale należy pamiętać że w tym sezonie LOTTO 3×3 Team pokonało już utytułowanych przeciwników podczas turnieju w Dubaju!

Mecz w niedzielę o godzinie 10:00! Trzymamy kciuki!

Pierwszy od 4 lat turniej FIBA 3×3 World Tour z udziałem Polaków!

Kamil Doliwa

Related Posts

© 2024 Piwot.pl | Wszystko o koszykówce 3x3 - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress